Notebookové centrum

29.10.2013 -

Notebook vybírá každý různě - podle výkonu, vzhledu, značky, ceny, ale přes internet není šance zjistit, jestli právě ten váš model bude ideální. Na naší prodejně máme vystaveno mnoho notebooků, zapojených, plně použitelných.

Notebookové centrum

Na vlastní oči, uši, ruce

Na internetu si dokážete vybrat notebook dle svých požadavků. Konfigurací hardware, příslušenství i dodávaného softwaru je obrovské, přesto má kamenná prodejna oproti e-shopu obrovskou výhodu - nabízené počítače si můžete vzít do ruky a pořádně si je osahat. Počítač není zrovna drobná investice, dvojnásob tak zamrzí, když doma zjistíte, že jste sháněli sice lehký notebook, do dvou kilogramů, po potěžkání u nás však můžete změnit názor, když zjistíte, že i to je příliš. A podobných vlastností je spousta. Matný displej? Lesklý?

Příslušenství na jednom místě

Výběr v naší kamenné prodejně je komplexní. Snažíme se tím šetřit váš čas, abyste ho neztráceli sháněním brašny pro notebook, protože vás to zkrátka nenapadlo hned. Naše vystavené produkty jsou umístěny tak, aby spolu logicky souvisely - brašny a notebooky naleznete na stejné polici, tablety sousedí se smartphony. Přijďte se podívat, jaký je rozdíl mezi naší prodejnou a supermarketem!

Rádi poradíme

Další nespornou výhodou obchodu Mironet jsou školení prodavači. Mají pochopení pro to, co potřebujete a jaké máte choutky, rádi vám proto poradí s výběrem či doporučí produkt, kterého byste si nevšimli.

 

ARCHIV AKTUALIT

HOTLINE 603 506 633 | info@abcomp.cz